Sport

Kamil Stoch zabrał głos w sprawie kontuzji po wczorajszym upadku. "Pora na wiadomość z pierwszej ręki" [wideo]

5 stycznia 2017 09:20:00
Kamil Stoch zabrał głos w sprawie kontuzji po wczorajszym upadku. "Pora na wiadomość z pierwszej ręki" [wideo] Źródło:

Podczas wczorajszej serii próbnej przed konkursem w Innsbrucku Kamil Stoch zaliczył upadek. Pomimo bólu w barku, postanowił wystartować w konkursie i ostatecznie zajął 4 miejsce.

Kamil Stoch zajął 4 miejsce podczas wczorajszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Zawody zostały zakończone po pierwszej serii, ze względu na złe warunki atmosferyczne. Wygrał Norweg Daniel Andre Tande i tym samym zepchnął Polaka z pierwszego miejsca klasyfikacji generalnej TCS. Mimo wszystko cieszy dobre miejsce podwójnego mistrza olimpijskiego, ponieważ w tych zawodach mógł w ogóle nie wystartować.

W serii próbnej Stoch zaliczył upadek i narzekał na ból barku. Mimo to, nasz reprezentant postanowił wystartować w konkursie. Po zawodach jednak kibice zastanawiali się co z barkiem Kamila i czy to coś poważnego. Sam skoczek postanowił rozwiać wątpliwości i za pośrednictwem Facebooka podzielił się informacjami o swoim stanie zdrowia.

"No dobrze, koniec siania plotek. Pora na wiadomości z pierwszej ręki :) Jestem po prześwietleniu, poza małym krwiakiem nic mi nie jest. Z bólem jakoś sobie poradzę. Zamierzam z pełną mocą skakać najlepiej jak potrafię. Jesteście ze mną?"

Tagi: