Sport

Kolejna świetna akcja Kuby Błaszczykowskiego. Zorganizował charytatywny turniej z udziałem gwiazd. Jest relacja wideo [WIDEO]

5 stycznia 2017 13:48:00
Kolejna świetna akcja Kuby Błaszczykowskiego. Zorganizował charytatywny turniej z udziałem gwiazd. Jest relacja wideo [WIDEO] Źródło:

Nie od dziś wiadomo, że prócz zaangażowania na boisku, Kuba Błaszczykowski oddaje również serce poza nim. Tym razem były kapitan reprezentacji Polski zorganizował turniej charytatywny.

Cała impreza została zorganizowana przez fundację "Ludzki gest" pod hasłem "Grasz? Pomagasz." Głównym fundatorem fundacji jest Kuba Błaszczykowski, który postanowił zebrać artystów kabaretowych, muzyków, aktorów oraz oczywiście piłkarzy do rozegrania charytatywnego turnieju piłkarskiego. W wydarzeniu, oprócz Kuby, wzięły udział takie sławy jak Łukasz Piszczek, O.S.T.R, Borys Szyc, Michał Pazdan i wielu wielu innych. Relację z turnieju postanowił nagrać portal "Łączy nas piłka", który współpracuje z piłkarską reprezentacją Polski.

--------------------
Pomóż przygotować i wysłać Tradycyjną Paczkę dla Kleryka (VI edycja akcji). Tradycyjna paczka to zestaw publikacji książkowych, którymi obdarowywani są klerycy. W ten sposób otrzymują oni jasny sygnał, że są wierni którzy czekają na tradycyjnych kapłanów.

Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683
Nr konta: 75 2030 0045 1110 0000 0386 6630
Tytuł wpłaty: Tradycyjna paczka 2016

Tagi: