Sport

Kuriozalny gol Polaka. Obrońcy rywali zachowali się fatalnie [WIDEO]

9 stycznia 2017 14:44:00
Kuriozalny gol Polaka. Obrońcy rywali zachowali się fatalnie [WIDEO] Źródło:

Dwie bramki Mariusza Stępińskiego dały Nantes wygraną i awans do kolejnej rundy pucharu Francji. Przy bramce na 2:1 dla gości bardzo pomogli obrońcy gospodarzy.

W 1/32 finału pucharu Francji Nantes grało na wyjeździe z amatorską drużyną Blois Football 41. Mimo tego, że rywal był zdecydowanie słabszy, to "Kanarkom" nie grało się łatwo. Goście wyszli na prowadzenie w 22 minucie spotkania. Po dośrodkowaniu w pole karne i zgraniu piłki głową przez zawodnika Nantes piłkę do bramki praktycznie wprowadził Mariusz Stępiński. Gospodarze sprawili niemałą niespodziankę, kiedy to w doliczonym czasie gry pierwszej połowy zdobyli bramkę na 1:1. Marzenia o awansie amatorom wybił z głowy reprezentant Polski. Tym razem jednak po dużym błędzie obrony. W 66 minucie meczu padł strzał na bramkę Blois Football, ale ich bramkarz wybił piłkę przed siebie. Tam futbolówkę próbował wybić jeden z obrońców, ale trafił w kolegę z zespołu. Piłka spadła wprost pod nogi Stępińskiego, który wpakował ją do pustej bramki.