Wiadomości

Matka oglądała jak jej chłopak i obcy ludzie gwałcą jej córkę. Potem przyglądała się, jak ją mordują

11 stycznia 2017 11:00:44
Matka oglądała jak jej chłopak i obcy ludzie gwałcą jej córkę. Potem przyglądała się, jak ją mordują Źródło: materiały policyjne. Od lewej chłopak matki dziewczynki, matka, kuzynka

Victoria Martens została zgwałcona i zabita w dzień po swoich 10 urodzinach. Za zbrodnię odpowiedzą matka ofiary i jej chłopak wraz z kuzynką. W domu rodzinnym dziewczynki w Albuquerque, w Nowym Meksyku, doszło do makabrycznej zbrodni. Matka dziewczynki przyznała na przesłuchaniu, że sprawiało jej przyjemność przyglądanie się kiedy jej córka była gwałcona przez jej chłopaka.

Przyglądała się także, nie protestując, gdy konkubent wraz ze swoją kuzynką zabijali Victorię, mimo, że ta wzywała pomocy. 20 minut później, matka sama uprawiała seks ze swoim kochankiem. Według policyjnych raportów dziewczynka została zgwałcona, dźgana nożem i uduszona, a jej ciało zostało rozczłonkowane i odnalezione zawinięte w koc w wannie. Autopsja wykazała, że dziewczynka miała we krwi alkohol, ale nie miała żadnych narkotyków, co zaprzecza teorii matki że dziewczynka zmarła z przedawkowania metamfetaminy, podanej jej na uspokojenie.

Dokładniejsze badania wykazały, że 10 latka była zarażona, przenoszonym wyłącznie drogą płciową, wirusem HPV, co sugeruje, że była wykorzystywana seksualnie już wcześniej. Jak ustalili śledczy, matka ofiary oferowała ją on-line pedofilom. Jak sama wyznała w śledztwie, była świadkiem dwóch przypadków zgwałcenia jej córki przez obcych mężczyzn.

Przyznała także, że kilkakrotnie w ciągu ostatnich miesięcy przyglądała się gwałtom dokonywanym na jej córce przez swojego chłopaka i jego kuzynkę. Para gwałcicieli ma bogatą kartotekę kryminalną. Matka dziewczynki dotąd nie miała żadnych konfliktów z prawem. Wszyscy troje będą sądzeni o zabójstwo dziecka ze szczególnym okrucieństwem.

Tagi: